Call: 0123456789 | Email: info@example.com

Dejte stěhování řád

Dejte stěhování řád


Právě jsme se přestěhovali z našeho bytu do pronajatého rodinného domku a řeknu vám, jsme celá rodina absolutně fyzicky vyčerpaní a jediné, co víme, že příště bychom to celé udělali jinak. Už více než rok jsme hledali vhodný podnájem rodinného domku a když už jsme v to vůbec nedoufali, stalo se. Za městem se objevila nabídka, které se nedalo odolat a rozhodnutí padlo do týdne. Bereme to! Jenže jsme si neuvědomili, že na stěhování nejsme vůbec připraveni a přitom by bylo vhodné se co nejrychleji přestěhovat, abychom mohli náš starý byt pronajmout a tím abychom nepřicházeli o peníze z pronájmu. Ty se nám budou hodit na splácení pronájmu našeho nového domečku. A tím pádem se spustil chaos.

stěhování

Sehnali jsme si krabice a bláhově si mysleli, že poodvážíme téměř všechny věci našim osobním autem a na nábytek si najmeme stěhováky, jen na jednu jízdu. Po 14 dnech neustálého přejíždění mezi bytem a domkem jsme měli v domku takový chaos, že byl problém najít oblečení do práce a nůž na namazání chleba. Plné krabice byly všude, naskládané zcela chaoticky na sobě a stále v bytě něco zůstávalo, přičemž už bylo třeba starý byt vymalovat, aby se mohl pronajímat. Stěhováci také přijeli, ale protože jsme vůbec neodhadli kolik nábytku máme, přijeli menším autem a ani se tam všechen nábytek nevlezl. Jinak byli velice šikovní, ale větší auto neměli ten den k dispozici.

stěhování

Dnes můžeme říct, že starý byt je prázdný a připravený pro nového nájemníka, ale náš nový domeček je hromada věcí a krabic a než to všechno uklidíme, bude to trvat hodně dlouho. A jak bychom to teda provedli příště? Najali bychom si profesionální stěhovací firmu a celé stěhování Praha bychom jim dali na starost. Nechali bychom je prohlédnout si předem co mají odvážet a také bychom je nechali zabalit je naše věci. Určitě by v tom byl větší systém než máme dnes my.

Nejnovější komentáře

Žádné komentáře.