Svatba jako z pohádky

Máte představu o tom, jakou svatbu chcete mít? Některé ženy díky svatbám kamarádek ví, o by na svatbě chtěly a co naopak ne. Inspirace je všude spousta a tak není problém najít co by se vám líbilo. Svatební přípravy začínají v podstatě už po žádosti o ruku, tedy pokud se chcete vzít od roka a do dne, jak se říká. Pokud se chcete jen zasnoubit, máte času daleko víc. Čím tedy začít a na co rozhodně nezapomenout?

nevěsta v šatech

Úplně nejlepší je si projít svatební fotografie na sociálních sítích. Nejen u kamarádek, ale i u cizích lidí můžete najít třeba svatební kytici podle vašeho gusta, zamilujete si nějaké svatební místo a nebo třeba najdete cukrářku, jejíž výtvory chcete rozhodně na svatbě jíst. Sledujte sítě, leccos na nich najdete. Nejlepší je si postupně dělat seznam všeho, co na svatbě chcete. Díky tomu opravdu noc nezapomenete. Jednou z velmi důležitých položek jsou šaty. Najít ty pravé může trvat velmi dlouho a proto je potřeba s tímto úkolem začít co nejdříve.

Nemáte ve svém okolí kvalitní svatební salon? Prohledejte internet, a možná najdete ten pravý na druhém konci republiky. I když se vám to možná zdá zbytečné, někdy je lepší jet daleko a najít tam šaty svých snů, než se spokojit s náhražkou ve městě kde bydlíte. Můžete si obléct třeba krajkové svatební šaty, které sluší každé postavě. Jde jen o to, jaký mají střih a jak jsou celkově zhotovené. Je důležité pracovat s vaší postavou, protože pokud se chcete o svém svatebním dni cítit krásně, je důležité mít šaty, které vám padnou jako ulité.

ženich a nevěsta

Skvělé šaty se dají upravit
Našla jste šaty, které chcete, ale úplně vám nesedí? Salony nabízí možnost úpravy, ale pozor – jen u šatů na prodej. V případě že si chcete šaty jen půjčit, budete muset najít ty, které vám padnou samy o sobě. Úprava takových šatů totiž není možná. Najít dokonalé svatební šaty může zabrat spoustu času, proto s tímto úkolem neotálejte.