Vydejte se vstříc novým zážitkům

Máte rádi kvalitní zábavu, kde se pobaví děti i dospělí? Tyhle akce jsou nejlepší. Je sice moc fajn, když mají děti nějaké vyžití, ale i rodič se musí na výletě alespoň z části bavit, ne jenom děti. Takže rodinné akce jsou skvělou volbou! Ráda bych Vás inspirovala mým skvělým tipem na výlet. Je léto a to vždycky volá po skvělých zážitcích. Znáte Mirakulum https://www.vaskouzelnik.cz/galerie/moderovani/mirakulum-2-vyroci-parku? To je krásný rodinný park, který se nachází v Milovicích.

Rodina v parku

Vždy je tam plno atrakcí s doprovodnými programy. Při krásném letním dni se tam dají strávit krásné chvíle nebo klidně celý den. Když se tam pořádá nějaká větší akce, rádi si pozvou na pomoc moderátora, který celou akci povznese a náležitě rozproudí. Pokud máte doma děti, které jsou společenské, není nic lepšího, než je vzít na pořádnou párty. Vždyť tyhle jedinečné akce jsou naprosto boží, kulturní a společenské zážitky upevňují mezilidské vztahy. A i děti bychom měli učit, že kvalitní zábava jim mnoho dá. Když jsem tak sledovala skvělého moderátora na druhém výročí rodinného parku Mirakulum, byla jsem fascinována jak skvěle se umí poprat s rolí moderátora. Byl pro to jako stvořený. Poptala jsem se a následně našla na webových stránkách.

Dva mikrofony

Jmenuje se Martin Kellman a vášnivě se věnuje nejen moderátorství, ale i kouzelnickým vystoupením pro děti i dospělé. Vlastně se s ním dá domluvit přesně to, co potřebujete na své akci mít, co od něj očekáváte. Je neuvěřitelně přizpůsobivý. A tak by to mělo být, tihle lidi to prostě musí umět a on je opravdu odborník na svém místě. Děti i dospělí ho mají rádi, dokáže neuvěřitelně oživit atmosféru různých akcí. Je to top kandidát na oslavu pro mého syna. Miluje totiž kouzelníky a jejich vystoupení. Už se těším na jeho rozzářené oči štěstím, to za to prostě stojí. Tak pojďte také podpořit kvalitní rodinné zážitky s něčím neotřelým a neobvyklým.