Forever Living Products, to je největší pěstitel, zpracovatel a distributor výrobků z aloe vera na světě. Je to společnost, která byla založena v roce 1978 se zaměřením na výrobu produktů, které pomáhají lidem. Nepřidali jsme do našich výrobků jen pár kapek aloe vera za účelem získat pozornost veřejnosti, ale začali jsme s čerstvou a plně potentní dužinou přímo z dospělého listu a teprve potom přidali to pravé množství dalších potřebných přísad tak, abychom vytvořili kompaktní řadu produktů pro osobní péči uživatelů (např. pleťové vody k péči o pokožku, přípravky k péči o vlasy, zubní pastu, abychom vyjmenovali alespoň některé z nich). Jinými slovy, složkou číslo jedna ve většině našich výrobků je 100% stabilizovaný aloe vera gel.

Vlastní plantáže aloe vera v údolí Rio Grande v jižním Texasu, Mexiku a vůbec nejrozsáhlejší výměru v Dominikánské republice. Na každý krok v procesu růstu dohlížejí experti a firemní personál, od školky, kde jsou pěstovány mladé rostlinky, přes úzkostlivě obdělávané pole dospělých rostlin aloe vera až po starostlivě načasovanou ruční sklizeň. Při sklizni jsou sbírány jen skutečně zralé rostliny, a to v době, kdy po čtyřletém pěstování dosáhnou plné síly. Při pěstování aloe vera nejsou používána žádná chemická hnojiva, herbicidy ani pesticidy. Tyto prostředky nesmí být používány ani v blízkém okolí našich plantáží.

Aloe Vera of America, sesterská společnost, stabilizuje dužinu a připravuje receptury tak, aby byly produkty vyráběny přesně podle časových propozic. Nikdy neobjednáváme jednorázovou velkou várku aloe, například jednou či dvakrát do roka a nenecháváme potom výrobky ležet ladem, aby zestárly. Můžete si být jistí, že dostáváte čerstvý produkt, vyrobený pár týdnů před tím, než se dostane do vašich skladů. Mnoho výrobků Forever Living Products nese schvalující pečeť Mezinárodní vědecké rady aloe vera, která certifikuje kvalitu použité aloe vera v každém z nich.

Základní princip Multilevelmarketingu

PODÍVEJME SE TEDY JAK CESTUJE VÝROBEK PŘI POUŽITÍ ROZDÍLNÝCH METOD

Klasický systém prodeje

Výrobek se vyrobí za stokorunu, pak se předá velkoobchodům, skladům, dopravcům, distributorům, maloobchodům a nakonec ho dostane spotřebitel. Aby se o výrobku spotřebitel dozvěděl, je třeba vytvořit reklamu (reklamní agentura) a zaplatit její zveřejnění (TV, rádio, billboardy apod.). To, co stálo stokorunu, stojí nakonec třeba trojnásobek. Je to dlouhá a drahá cesta.

Multilevelmarketing

Zruší se tradiční mezičlánky ( sklady,dopravci, maloobchod atd.) a část ušetřených peněz dostane přímo prodejce, který zastupuje práci klasických zprostředkovatelů. Navíc dostane prodejce další část ušetřených peněz za práci lidí, které získal do svojí struktury. Zbytek ušetřených peněz se použije na vývoj výrobku, případně na snížení konečné ceny výrobku.

Dá se tedy říci, že MLM je systém, který zamezuje plýtvání. Ušetřené peníze se rozdělí mezi zákazníky, prodejce a organizátory.

 

Základní pravidlo

Chcete-li něčeho dosáhnout, musíte se naučit přijímat jistou míru rizika. Aby bylo jasno, nenabízí se žádný lehký či zaručený způsob jak zbohatnout. Na druhou stranu to není ani příliš těžké – nejhorší je překonat psychickou bariéru a strach z nejistoty. Začněte v malém a sbírejte zkušenosti. Je zbytečné mít chronický strach z neúspěchu, protože ten je součástí učení se. Všem přeji mnoho trpělivosti a úspěchů při budování svého obchodu.

 

 

Moje doporučení


Už jste ráno posnídali jeden z našich gelů. Hlavní složkou všech druhů gelu je Aloe Vera, která je bohatým přírodním doplňkem zdravé výživy. Pijte alespoň tři dávky denně aby jste napomohli trávení a vstřebávání živin, přidali do Vaší stravy vitamíny, minerály a aminokyseliny a především podpořili zdravý životní styl a správné fungování organizmu.