Léčba ducha


Duševní choroby jsou duševní choroby. To je stará věc a je k nim zcela jiný přístup než k chorobám tělesným, například zlomené ruce.

Duševní nemoc neznamená, že je někdo blázen. Může mít třeba deprese. A to je špatné. Když má člověk špatnou náladu, tak ji někdy přenáší na ostatní a pak je z toho většinou maglajz. Trpí všichni, dotyčný i jeho okolí. Takže je třeba s tím cokoli udělat. Když ani psychoanalytik nepomůže, mohl by pomoci kratom. Pokud nevíte, co je kratom, tak vám to rád vysvětlím, a dokonce doporučím prodejce. Ano, prodejce, není to žádná droga ani zakázaná látka, takže se to normálně prodává. Jedná se o prášek z listů stromů, které rostou v Asii.

sušené listí

Pozor, musíte vědět, kde to kupujete. Je totiž plno podvodníků, kteří jsou schopni naprosto všeho. Ti rozdrtí cihlu a budou tvrdit, že je to červený kratom. Takže pozor na ně. A opravdu, kratom má více barev.

Nuže, půjdeme dále. Tak jako všechny výrobky je i tohoto prášku více druhů. Každý má drobátko jiný účinek, i když je výsledek stejný. Pokud nevíte, co kupovat, nechte si poradit přímo od prodejce. Není to sice přímo lékař, ale má znalosti a také zkušenosti, takže vám jistě poradí.

stromy

Ještě se vrátíme k těm barvám. Existují vlastně čtyři. Červený, bílý, žlutý a zelený. Pokud zde budete hledat tu nejlepší barvu pro sebe, tak to bude zbytečná činnost, protože každý člověk a každý mozek je svým způsobem jiný. Takže i kratom působí na každého jinak. Proto je třeba zkoušet, co bude nejvíce vyhovovat.

A další názvy tohoto prášku? Ty nejsou moc důležité a někdy si je tvoří obchodníci sami. Je však fakt, že další informace v názvu by se měla týkat země, kde rostly stromy, ze kterých bylo listí použito. Tedy, pokud bude v názvu ještě například Borneo, tak vězte, že je odněkud tam a že tam se listy sbíraly a drtily.

Nu a v závěru slíbený kontakt na prodejce. Klikněte na odkaz výše v článku a rázem jste na jeho webu. Je tam spousta informací a také možnost objednávky zboží. Tak neváhejte.