Otevíráme půjčovnu vodáckého vybavení

Vodáci jsou zvláštní sortou lidí, která bývá ve větším sepětí s přírodou, než ostatní běžná populace. Vodák v průběhu zimních měsíců již netrpělivě vyhlíží, až se konečně začne příroda probouzet po zimním spánku, i když tu a tam si někteří nadšenci neodpustí splouvání exponovaného říčního úseku třeba v průběhu vánočních svátků. Součástí vodáctví v České republice jsou i půjčovny lodí a podpůrného vodáckého vybavení. Prosperuje jich tu celá řada a propagují tento sport na veřejnosti docela výrazným způsobem. Markantní je to zejména na Vltavě, která se mnohdy stává až příliš komerčním prostředím, ale to vše mají v rukou lidé, jež mohou komerci korigovat správným směrem – spíše k dobrým mezilidským vztahům, kamarádství a soudržnosti, a ta je na řekách více než důležitá.

kánoe na břehu

Jestliže máte v úmyslu zařadit se mezi úspěšné půjčovny, jistě se vám bude hodit rezervační systém. Ten pokryje zákaznický zájem o jednotlivé sportovní potřeby, ale i akce, které můžete v rámci své činnosti pořádat, například průvodcovské služby pro vícečlenné výpravy, výukové lekce základů pohybu s lodí na říční hladině, první pomoc a některé zásady, co lidé podceňují, akce pro děti a mládež, například vodácké tábory a soustředění atp.

vodácký terén

Rezervační systém zachytí veškeré vaše klienty a nestane se, že se dva nebo tři lidé dohadovali, kdo přišel dříve, a kdo má tedy nárok na pronájem kajaku či kánoe své oblíbené značky. Rezervační systémy jsou spolehlivý software, který je naprosto spravedlivý, a nestane se, že by v daném prostředí vznikal chaos a napjaté situace, každý včetně vás bude přesně vědět, jaké aktuální služby jsou k dispozici, za jakou cenu a na jak dlouhou dobu. Rezervační systémy se již mnoho let s úspěchem využívají v mnoha typech sportovišť a půjčovny vodáckého vybavení se mohou rovněž mezi ně zařadit.