Velký vysavač

Myslím si, že je opravdu hodně lidí, kteří dbají na to, by měli vodu v bazénu opravdu stále a dlouho čistou. A opravdu bych nechtěla, abychom měli v bazénu nějaké nečistoty anebo vodu zakalenou. Kolikrát se mi už stalo, že jsem se šla koupat k někomu do bazénu, kde byla voda zakalená. Já se mají jsem si omylem myslela, že se mi nic nestane. Jenomže jakmile jsem potom vylezla z vody a šla jsem si lehnout na lehátko, tak mě začala svědit celá kůže. Mohla jsem se skoro uškrábat do němoty. Měla jsem už také rozškrábané různé pupínky. Když jsem potom druhý den šla na kožní oddělení, tak mi tam řekli, že to byly nějaké bakterie z vody.

Vysavač umí skoro vše!

Takže už jsem hned věděla, odkud vítr vane. Bylo to ze špinavého bazénu, kde jsem se koupala u své kamarádky. Opravdu hodně mě to naštvalo, protože moje kamarádka vždycky říkala, že má bazén čistý a že tam dává chlorové tablety a tak podobně. Také automatický bazénový vysavač. Myslím si, že ten automatický bazénový vysavač vůbec nepoužila, jinak by přeci voda v bazénu nebyla tak zašpiněná a zakalená! Protože podle mého názoru tam vůbec nic není, co by mělo vodu udržet v čistotě a nezávadnosti. Ona nemá absolutně nic, nenašla jsem v bazénu ani plovák do bazénu, kam by mohla dávat chlor.

Mám ráda čistou vodu.

Tak jsem se kamarádky zeptala, proč vodu v bazénu nevyčistila, že jsem kvůli ní dostala vyrážku. Pokud i vy byste někdy chtěli mít bazén anebo už ho máte, tak také doporučuji automatický bazénový vysavač, který vám sebere nečistoty ze dna bazénu, které se jinak opravdu velice složitě čistí. Pokud totiž chcete mít nezávadnou a svěží vodu, tak se neobejdete také bez pískové filtrace nebo chlorových tablet, ale sama za sebe doporučuji rozhodně automatický bazénový vysavač, který je kvalitní a udělá za vás těžkou práci. Automatický bazénový vysavač potom skladujte na bezpečném místě, aby nedošlo k poničení.