FOREVER LIVING PRODUCTS ČR

 

  Jak začít spolupráci s firmou 

Forever Living Products

- Přidejte se bezplaně ke společnosti jako Nový zákazník Forever. Zde Ihned pořizujete produkty levněji.

- Jako Nový zákazník je výhodné (není to podmínka) odebrat základní soupravu k podnikání  (2cc) za 425€ se slevou 21,5% v cenách NDP (nového zákazníka)

- Jako Nový zákazník Forever odebrat (podmínka) objednávku s několika produkty dle vlastního výběru minimálně za 60€ se slevou 21,5%

-  Možná okamžitá registrace dalších spolupracovníků.

- Firma Forever zasílá objednané zboží přepravní službou PPL. Cena za kurýrní službu 114kč + 36kč doběrečné. Při objednávce za 1 cc (bod)  hradí kurýrní službu Forever. Nejpozději do 48 hodin dostanete své objednané produkty na uvedenou adresu.


 

Možnosti příjmů s Forever Living Products .

1.     Přímý zisk, sleva ( z nákupních cen )                          21,5 – 43  %

2.     Osobní bonus                                                                      5 až 18  %

3.     Bonus z obratu Nových zákazníků                     21,5 + 5 až 18  %

4.     Skupinový bonus                                                               3 až 13  %

5.     Bonus za vedoucí postavení( manažerské linie )     6 – 3 – 2  %

6.     Motivační program ( auto program )                    400 až 800  €

7.     Drahokamový bonus ( manažerské linie )                 9 – 6 – 5  %

8.     Chairman bonus ( podíl ze zisku společnosti )

9.     Exotické dovolené

10.   Speciální odměny

 

Základní výhody podnikání s Forever Living Products !

- Registrace je zdarma!

- Žádné prodlužovací či udržovací poplatky!

- Systém NDP, 21% zisku z obratu vámi sponzorovaných Nových zákazníků!

- Již na druhé pozici ve finančním plánu je zisk, sleva 50%! Doživotně!

- Veškeré bonusy jsou vypláceny z konečných zákaznických cen!

- Dosažené pozice ve finančním plánu se neobhajují. Vždy vám dosažená pozice zůstává i když nejste aktivní!

- Finanční plán platí ve všech 160 zemích světa a ve všech je možno začít podnikat bez vložených finančních prostředků!

- 100% garance vrácení finančních prostředků "nespokojeného zákazníka"!

PAMATUJTE

NEJSTE ODPOVĚDNÍ ZA OSOBNÍ ROZHODOVÁNÍ JINÝCH


Pokud se přidáte ke společnosti FLP a chcete prezentovat svou nabídku na byznys v atmosféře relaxace, bez stresu a bez obav z odmítnutí? Zkuste provádět prezentace z jiného úhlu pohledu.

Jsi zavázán představit svou nabídku na byznys kandidátovi.


- Nejsi zavázán za něho rozhodovat
- Nejsi zavázán na něho naléhat nebo jej nutit
- Nejsi zavázán mu určovat co je pro něho nejlepší.


Jediné, k čemu jsi zavázán, je představit kandidátovi fakta. A následné záleží jen na kandidátovi, zda se rozhodne podepsat registraci nebo ne. Tvůj kandidát ví sám nejlépe, co je pro něho nejlepší! V mnoha případech vyslechne kandidát nabídku na vlastní podnikání v rámci sít'ového marketinku v nevhodný moment svého života. Například se má zanedlouho ženit, může mít problémy v zaměstnání nebo prožívá rodinnou krizi. Pokud prezentuješ nabídku profesionálně a budeš se k němu chovat jako k dospělému, čili umožníš mu samostatné rozhodnutí podepřené osobními důvody, až přijde vhodný čas, začne kladně pomýšlet na tvou nabídku. Ještě jednou, pamatuj! Neber na sebe personální odpovědnost za rozhodnutí kandidáta, nemáš odpovědnost učinit za něj rozhodnutí, co je pro něj nejlepší. Jediná tvá odpovědnost je nabídnutí možnosti připojit se k tobě v rámci Forever Living Products..


Anketa

Znáte spol. Forever Living Products?

ANO 76 48%
NE 42 27%

Celkový počet hlasů: 158

Základní princip MLM

MLM je nástroj k prodeji výrobků nebo služeb!

Základní princip MLM je prodej zboží nebo služby.Ti, kteří o MLM něco vědí, si určitě řeknou: “Co je to za hloupost? Vždyť základním principem MLM je přece vytváření struktur nezávislých distributorů.” Tak jako když převážíme metrák brambor na vozíku taženém koněm nebo použijeme k převozu nákladní automobil, vždy se jedná o přemisťování brambor z jednoho místa na druhé. Stejně tak i v obchodě – jestli použijeme síť velkoobchodů, reklamu v televizi, nebo využijeme síť nezávislých distributorů, jedná se vždy o prodej. Zde je také počátek mnohých omylů. MLM je nástroj k prodeji výrobků nebo služeb. Jako každý nástroj má své výhody a nevýhody. Jestliže se tedy nejedná o skutečný prodej výrobku nebo služby, nejedná se ani o MLM.

PODÍVEJME SE TEDY JAK CESTUJE VÝROBEK PŘI POUŽITÍ ROZDÍLNÝCH METOD

 

Klasický systém prodeje

Výrobek se vyrobí za stokorunu, pak se předá velkoobchodům, skladům, dopravcům, dealerům, maloobchodům a nakonec ho dostane spotřebitel. Aby se o výrobku spotřebitel dozvěděl, je třeba vytvořit reklamu (reklamní agentura) a zaplatit její zveřejnění (TV, rádio, billboardy apod.). To, co stálo stokorunu, stojí nakonec třeba trojnásobek. Je to dlouhá a drahá cesta.

Multi level marketing

Zruší se tradiční mezičlánky a část ušetřených peněz dostane přímo prodejce, který zastupuje práci klasických zprostředkovatelů. Navíc dostane prodejce další část ušetřených peněz za práci lidí, které získal do svojí struktury. Zbytek ušetřených peněz se použije na vývoj výrobku, případně na snížení konečné ceny výrobku.

Dá se tedy říci, že MLM je systém, který zamezuje plýtvání. Ušetřené peníze se rozdělí mezi zákazníky, prodejce a organizátory.

Prostřednictvím MLM může na trh proniknout i firma, která má výjimečný produkt, ale nemá dostatek peněz proniknout na trh klasickou cestou.

Základní pr

 

Chcete-li něčeho dosáhnout, musíte se naučit přijímat jistou míru rizika. Aby bylo jasno, nenabízí se žádný lehký či zaručený způsob jak zbohatnout. Na druhou stranu to není ani příliš těžké – nejhorší je překonat psychickou bariéru a strach z nejistoty. Začněte v malém a sbírejte zkušenosti. Je zbytečné mít chronický strach z neúspěchu, protože ten je součástí učení se.

 

 

Moje doporučení

Už jste dnes ráno posnídali jeden z našich gelů?
Hlavní přísadou všech druhů gelu je Aloe Vera, která je bohatým přírodním doplňkem zdravé výživy. Pijte alespoň tři dávky denně aby jste napomohli trávení a vstřebávání živin, přidali do Vaší stravy vitamíny, minerály a aminokyseliny a především podpořili zdravý životní styl a správné fungování organizmu.