Pořiďte vaší přítelkyni vybavení na vodáckou výpravu na About You

Chystáte se na vodáckou výpravu, organizujete ji pro partu vašich přátel a mezitím jste se seznámili s dívkou, která by ráda podobná dobrodružství prožívala s vámi, ale nemá dosud v tomto směru žádné zkušenosti? Pak byste ji mohli pro začátek trochu namotivovat vhodným oblečením.

dívka na přehradě

Trička – vodáci se bez sportovního trička neobejdou a pro vaši přítelkyni bude tento dárek při příležitosti jejího debutu jistě vhodný. Můžete jí pořídit trička dvě nebo tři, v různých barvách, a případně je opatřit drobným potiskem – logem výpravy s datumovým razítkem, aby jej měla pak na památku. Trička můžete nakoupit i pro sebe – ve shodném stylu, a třeba v obchodě About You, který jich má v nabídce poměrně mnoho.

Mikiny – v podobném stylu lze postupovat i u mikin. Postačí docela obyčejné s kulatým výstřihem či s kapucí, abyste je měli společné pro chladné večery, pro posezení u ohně či pro ranní vstávání za rozbřesku, kdy pospícháte vařit snídani a provádíte ranní hygienu. Mikiny se objevují i ve slevě na About You 50.

Plavky – nezapomínejte ani na plavky, které vykreslí její sexy postavu, a přijdou vhod na mnoha místech. Nezapomínejte, že vodáci mohou skončit nechtěně pod hladinou třeba i desetkrát za den, a tak se jedny rezervní plavky určitě hodí.

dívka v kajaku

Boty do vody a na souš – na About You zakoupíte i plážovou koupací obuv, která je pro vodáky vysloveně nutností. Nemůžete se při pohybu v terénu spoléhat na bosá chodidla, zvláště pak v blízkosti jezů, kde jsou na dně i ostřejší kameny a štěrk. Obuv musí být pevná, nesmí se vyzouvat a musíte v ní mít dokonalou oporu, což je důležité zejména při přenášení plavidel po břehu. Zapomeňte tedy na všechny typy sandálků, jako jsou nazouváky clog anebo žabky.

Jakmile toto vše předložíte vaší přítelkyni, a k tomu přiložíte vodácké pádlo, bude jí jasné, že to s tou výpravou na Berounku myslíte vážně.