Call: 0123456789 | Email: info@example.com

Pořiďte vaší přítelkyni vybavení na vodáckou výpravu na About You

Pořiďte vaší přítelkyni vybavení na vodáckou výpravu na About You


Chystáte se na vodáckou výpravu, organizujete ji pro partu vašich přátel a mezitím jste se seznámili s dívkou, která by ráda podobná dobrodružství prožívala s vámi, ale nemá dosud v tomto směru žádné zkušenosti? Pak byste ji mohli pro začátek trochu namotivovat vhodným oblečením.

dívka na přehradě

Trička – vodáci se bez sportovního trička neobejdou a pro vaši přítelkyni bude tento dárek při příležitosti jejího debutu jistě vhodný. Můžete jí pořídit trička dvě nebo tři, v různých barvách, a případně je opatřit drobným potiskem – logem výpravy s datumovým razítkem, aby jej měla pak na památku. Trička můžete nakoupit i pro sebe – ve shodném stylu, a třeba v obchodě About You, který jich má v nabídce poměrně mnoho.

Mikiny – v podobném stylu lze postupovat i u mikin. Postačí docela obyčejné s kulatým výstřihem či s kapucí, abyste je měli společné pro chladné večery, pro posezení u ohně či pro ranní vstávání za rozbřesku, kdy pospícháte vařit snídani a provádíte ranní hygienu. Mikiny se objevují i ve slevě na About You 50.

Plavky – nezapomínejte ani na plavky, které vykreslí její sexy postavu, a přijdou vhod na mnoha místech. Nezapomínejte, že vodáci mohou skončit nechtěně pod hladinou třeba i desetkrát za den, a tak se jedny rezervní plavky určitě hodí.

dívka v kajaku

Boty do vody a na souš – na About You zakoupíte i plážovou koupací obuv, která je pro vodáky vysloveně nutností. Nemůžete se při pohybu v terénu spoléhat na bosá chodidla, zvláště pak v blízkosti jezů, kde jsou na dně i ostřejší kameny a štěrk. Obuv musí být pevná, nesmí se vyzouvat a musíte v ní mít dokonalou oporu, což je důležité zejména při přenášení plavidel po břehu. Zapomeňte tedy na všechny typy sandálků, jako jsou nazouváky clog anebo žabky.

Jakmile toto vše předložíte vaší přítelkyni, a k tomu přiložíte vodácké pádlo, bude jí jasné, že to s tou výpravou na Berounku myslíte vážně.

Nejnovější komentáře

Žádné komentáře.