Společnost Forever Living Products byla založena v roce 1978 na více než snech a tvrdé práci. Jejím cílem bylo pomoci všem, kteří se chtěli sami přičinit o svou lepší budoucnost. 

  • Lepší zdraví.
  • Více bohatství. 
  • Jistější budoucnost. 

 


Forever Living Products se už více než 35 let věnuje vyhledávání nejlepších přírodních zdrojů pro zdraví a krásu a nabízí je celému světu. Společnost FOREVER, založená v roce 1978, přinesla nové způsoby, jak využít nejlepší přírodní zdroje pro zdraví, aby pracovaly pro vás. Nás sortiment výrobků, tvořený nápoji z aloe vera, přípravky pro péči o pokožku a kosmetikou, nabízí celému tělu výjimečné vlastnosti aloe vera. Pokud si tohle všechno přidáte k naší kompletní linii výživových doplňků a výrobků z včelího úlu, získáte kompletní systém pro přirozené dosažení lepšího zdraví a krásy.

FOREVER, multimiliardová společnost, podnikající ve více než 145 zemích světa, je dnes největším pěstitelem, výrobcem a distributorem aloe vera. Zakladatel, prezident a výkonný ředitel Rex Maughan, řídí ze své mezinárodní centrály v Arizoně operace po celém světě. Naši podporu, poradenství a pomoc k prožití zdravějšího a bohatšího života, dnes využívá více než 15,5 milionu distributorů.

 

 

Základní princip MLM

MLM je nástroj k prodeji výrobků nebo služeb!

Základní princip MLM je prodej zboží nebo služby.Ti, kteří o MLM něco vědí, si určitě řeknou: “Co je to za hloupost? Vždyť základním principem MLM je přece vytváření struktur nezávislých distributorů.” Tak jako když převážíme metrák brambor na vozíku taženém koněm nebo použijeme k převozu nákladní automobil, vždy se jedná o přemisťování brambor z jednoho místa na druhé. Stejně tak i v obchodě – jestli použijeme síť velkoobchodů, reklamu v televizi, nebo využijeme síť nezávislých distributorů, jedná se vždy o prodej. Zde je také počátek mnohých omylů. MLM je nástroj k prodeji výrobků nebo služeb. Jako každý nástroj má své výhody a nevýhody. Jestliže se tedy nejedná o skutečný prodej výrobku nebo služby, nejedná se ani o MLM.

PODÍVEJME SE TEDY JAK CESTUJE VÝROBEK PŘI POUŽITÍ ROZDÍLNÝCH METOD

 

Klasický systém prodeje

Výrobek se vyrobí za stokorunu, pak se předá velkoobchodům, skladům, dopravcům, dealerům, maloobchodům a nakonec ho dostane spotřebitel. Aby se o výrobku spotřebitel dozvěděl, je třeba vytvořit reklamu (reklamní agentura) a zaplatit její zveřejnění (TV, rádio, billboardy apod.). To, co stálo stokorunu, stojí nakonec třeba trojnásobek. Je to dlouhá a drahá cesta.

Multi level marketing

Zruší se tradiční mezičlánky a část ušetřených peněz dostane přímo prodejce, který zastupuje práci klasických zprostředkovatelů. Navíc dostane prodejce další část ušetřených peněz za práci lidí, které získal do svojí struktury. Zbytek ušetřených peněz se použije na vývoj výrobku, případně na snížení konečné ceny výrobku.

Dá se tedy říci, že MLM je systém, který zamezuje plýtvání. Ušetřené peníze se rozdělí mezi zákazníky, prodejce a organizátory.

Prostřednictvím MLM může na trh proniknout i firma, která má výjimečný produkt, ale nemá dostatek peněz proniknout na trh klasickou cestou.

Základní pr

 

Chcete-li něčeho dosáhnout, musíte se naučit přijímat jistou míru rizika. Aby bylo jasno, nenabízí se žádný lehký či zaručený způsob jak zbohatnout. Na druhou stranu to není ani příliš těžké – nejhorší je překonat psychickou bariéru a strach z nejistoty. Začněte v malém a sbírejte zkušenosti. Je zbytečné mít chronický strach z neúspěchu, protože ten je součástí učení se.

 

 

Moje doporučení

Už jste dnes ráno posnídali jeden z našich gelů?
Hlavní přísadou všech druhů gelu je Aloe Vera, která je bohatým přírodním doplňkem zdravé výživy. Pijte alespoň tři dávky denně aby jste napomohli trávení a vstřebávání živin, přidali do Vaší stravy vitamíny, minerály a aminokyseliny a především podpořili zdravý životní styl a správné fungování organizmu.