Hubnutí s radostí


Že nadváha není zdravá asi víme všichni. Zbytečná kila navíc zatěžují celé naše tělo. Jsou zátěží pro kardiovaskulární systém, protože způsobují vysoký tlak, může způsobit infarkt a mnoho dalších nemocí. Také klouby dostávají vlivem vyšší váhy pořádně zabrat a může se tak objevit například artróza. Mít vila navíc prostě není nic dobrého a ani hezkého. Vždycky je lepší se kil zavčas zbavit.

zdravá strava

Zkoušeli jste zhubnout, ale nebyli jste úspěšní?
Pokusy o zhubnutí za sebou má mnoho lidí s nadváhou. Všichni bohužel zhubnout nedokázali, protože neměli dostat vůle na to, aby svou snahu dotáhli do konce. Hubnutí je poměrně náročné, protože je potřeba dodržovat jak zdravý jídelníček, tak i nějaký tréninkový plán. A to je pro někoho, kdo dosud příliš nesportoval, docela problém.

Jestli se chystáte začít s hubnutím a nevíte jak na to, nejlepší cesta je hubnutí s trenérem. Trenér je někdo, kdo má vzdělání a certifikaci k výkonu takové služby. Musí pracovat nejen s živinami, ale i s pohybem. Plány na hubnutí u řady lidí ztroskotají na nereálných očekáváních. Mnoho lidí si chybně dá za cíl hubnutí například po kile za týden, jenže tělu neporučíte jak rychle se tuku bude zbavovat.

Mezi nejčastější chyby patří
– Příliš málo pohybu
– Nevhodný pohyb
– Jednostranně zaměřený jídelníček
– Nedostatek jídla
– Nadměrné množství jídla

muž posilovna

Chyb, kterých se lidí v jídle dopouští, je skutečně mnoho. Většinou jí příliš mnoho cukrů nebo tuků, i když si to neuvědomují. Je potřeba pracovat s jednotlivými potravinami a uvědomit si, že každá složka jídla má nějaké vlastnosti, které se počítají do celkového kalorického příjmu. S hnutím vám pomůže třeba osobní trenér v Liberci https://milamichalicek.cz/. Můžete se těšit na spoustu zkušeností, pozitivní přístup a podporu po celou dobu vaší snahy. Nevzdávejte se, konečně zhubněte a příští plavková sezona může být vaše.