Betonové ploty jsou hitem

Mnoho lidí si pokládá otázku, proč si někdo staví betonový plot, když je dražší , jak ostatní. Odpověď je jednoduchá a to proto, že nabídne nejlepší možné vlastnosti, které plot může mít. Spíš by se lidé měli ptát, proč si nepostavit betonový plot. Betonový plot si můžete přesně podle Vašich představ, a to včetně výšky a výběru dekorů. Dále si můžete vybrat výplně, které do plotu dáte, a to ze tří variant. Můžete zvolit betonové ploty se dřevem, s kovem, či plastem. Navíc, až zjistíte, jaké vlastnosti tento plot má, tak Vás nejen překvapí, ale ba dokonce nadchnou.

betonové ploty

Betonové ploty mají perfektní vlastnosti, mezi které patří povětrnostní a protihluková bariéra a také dostatek soukromí na Vašem pozemku. Sousedé se po výstavbě plotu už na Váš pozemek nepodívají a to proto, že může mít výšku až 3 metry. Navíc mají nenáročnou údržbu a během let na ně nemusíte ani šáhnout. Leda v tom případě, že chcete smýt z plotu hmyz, či nečistoty. Společnost Vám nabídne velký výběr dekorů, které si můžete prohlédnout přes internetové stránky, či osobně na prodejně. Ovšem na jejich stránkách je tolik fotografií, že člověk nemusí ani dojet na prodejnu. Navíc, jsou fotografie pořízený rovnou po dokončení zakázky na stavbě, a tak budete mít přesný pohled na to, jak plot vypadá. Samozřejmostí je, že na výstavbu nepotřebujete stavební povolení a plot se dá vystavět na jakémkoliv místě.

betonové ploty

Na internetových stránkách nejdete přehledný ceník a také vjezdové branky, které si můžete k plotu nechat udělat. To stejné se týká vchodové branky. Tyto branky mohou být taktéž osázeny výplněmi a bude jen na Vás, zda je zvolíte, či nikoliv. Většinou se doporučují výplně do branek, pokud je dáte do plotů.

V případě, že chcete vyměnit plot, tak uvažujte přímo nad betonovým plotem, který se zaručeně vyplatí. Navíc Vám vydrží dlouhé roky, a to bez ošetřování.