Společnost Forever Living Products byla založena v roce 1978 na více než snech a tvrdé práci. Jejím cílem bylo pomoci všem, kteří se chtěli sami přičinit o svou lepší budoucnost. 

  • Lepší zdraví.
  • Více bohatství. 
  • Jistější budoucnost. 


Forever Living Products se už více než 35 let věnuje vyhledávání nejlepších přírodních zdrojů pro zdraví a krásu a nabízí je celému světu. Společnost FOREVER, založená v roce 1978, přinesla nové způsoby, jak využít nejlepší přírodní zdroje pro zdraví, aby pracovaly pro vás. Nás sortiment výrobků, tvořený nápoji z aloe vera, přípravky pro péči o pokožku a kosmetikou, nabízí celému tělu výjimečné vlastnosti aloe vera. Pokud si tohle všechno přidáte k naší kompletní linii výživových doplňků a výrobků z včelího úlu, získáte kompletní systém pro přirozené dosažení lepšího zdraví a krásy.

FOREVER, multimiliardová společnost, podnikající ve více než 145 zemích světa, je dnes největším pěstitelem, výrobcem a distributorem aloe vera. Zakladatel, prezident a výkonný ředitel Rex Maughan, řídí ze své mezinárodní centrály v Arizoně operace po celém světě. Naši podporu, poradenství a pomoc k prožití zdravějšího a bohatšího života, dnes využívá více než 15,5 milionu distributorů.

 

 

Základní princip Multilevelmarketingu

PODÍVEJME SE TEDY JAK CESTUJE VÝROBEK PŘI POUŽITÍ ROZDÍLNÝCH METOD

Klasický systém prodeje

Výrobek se vyrobí za stokorunu, pak se předá velkoobchodům, skladům, dopravcům, distributorům, maloobchodům a nakonec ho dostane spotřebitel. Aby se o výrobku spotřebitel dozvěděl, je třeba vytvořit reklamu (reklamní agentura) a zaplatit její zveřejnění (TV, rádio, billboardy apod.). To, co stálo stokorunu, stojí nakonec třeba trojnásobek. Je to dlouhá a drahá cesta.

Multilevelmarketing

Zruší se tradiční mezičlánky ( sklady,dopravci, maloobchod atd.) a část ušetřených peněz dostane přímo prodejce, který zastupuje práci klasických zprostředkovatelů. Navíc dostane prodejce další část ušetřených peněz za práci lidí, které získal do svojí struktury. Zbytek ušetřených peněz se použije na vývoj výrobku, případně na snížení konečné ceny výrobku.

Dá se tedy říci, že MLM je systém, který zamezuje plýtvání. Ušetřené peníze se rozdělí mezi zákazníky, prodejce a organizátory.

 

Základní pravidlo

Chcete-li něčeho dosáhnout, musíte se naučit přijímat jistou míru rizika. Aby bylo jasno, nenabízí se žádný lehký či zaručený způsob jak zbohatnout. Na druhou stranu to není ani příliš těžké – nejhorší je překonat psychickou bariéru a strach z nejistoty. Začněte v malém a sbírejte zkušenosti. Je zbytečné mít chronický strach z neúspěchu, protože ten je součástí učení se. Všem přeji mnoho trpělivosti a úspěchů při budování svého obchodu.

 

 

Moje doporučení


Už jste ráno posnídali jeden z našich gelů. Hlavní složkou všech druhů gelu je Aloe Vera, která je bohatým přírodním doplňkem zdravé výživy. Pijte alespoň tři dávky denně aby jste napomohli trávení a vstřebávání živin, přidali do Vaší stravy vitamíny, minerály a aminokyseliny a především podpořili zdravý životní styl a správné fungování organizmu.