Jak poznat kvalitní aloe

Jak poznat kvalitní aloe

Rozlišit kvalitu jednotlivých preparátů je poměrně těžké.  Kvalita se hodnotí zejména dle čistoty a obsahu samotného aloe vera gelu ve výrobku, dle obsahu acemananu, který býval nekvalitními výrobci falšován např. maltodextrinem, nebo dle obsahu mukopolysacharidů v litru gelu (minimálně 10 000 – 20 000 mukopolysacharidů/litr). Proto je třeba rozlišovat mezi produkty od jednotlivých firem. Někteří producenti totiž používají koncentrát či sušenou aloe, tyto mísí s vodou v poměru 1:50 až 1:200 a dodávají pak na trh produkty s označením Aloe Vera šťáva nebo Aloe Vera nápoj. V tom případě se jedná o běžný nápoj s chutí aloe, ovšem bez žádoucích příznivých účinků.

Kvalitní aloe vera gel je především takový, který obsahuje velmi nízké procento škodlivého aloinu z latexu (méně než 0,01 ‰ aloinu). Zde je vhodné se řídit doporučeními Mezinárodní vědecké rady pro aloe (International Aloe Science Council, dále jen IASC), která certifikuje jak výrobce (výrobní provoz, technologie), tak i jejich produkty, které splní příslušná kritéria. Díky IASC mohou být kontrolováni pěstitelé, zpracovatelé i výrobci produktů z aloe.

IASC vydává vlastní pečeť IASC, která zaručuje vysokou úroveň kvality a čistoty Aloe vera. IASC je symbol, který garantuje skutečnou hodnotu. Certifikační audit zahrnuje jak kontrolu výrobního zařízení, tak odběr vzorků každého výrobku, který je předložen k certifikaci. Čistota a kvalita Aloe vera je vědecky validována a certifikována nezávislou skupinou odborníků a pečeť IASC je považována v oboru aloe vera za záruku čistoty a kvality.

 

Základní princip Multilevelmarketingu

PODÍVEJME SE TEDY JAK CESTUJE VÝROBEK PŘI POUŽITÍ ROZDÍLNÝCH METOD

Klasický systém prodeje

Výrobek se vyrobí za stokorunu, pak se předá velkoobchodům, skladům, dopravcům, distributorům, maloobchodům a nakonec ho dostane spotřebitel. Aby se o výrobku spotřebitel dozvěděl, je třeba vytvořit reklamu (reklamní agentura) a zaplatit její zveřejnění (TV, rádio, billboardy apod.). To, co stálo stokorunu, stojí nakonec třeba trojnásobek. Je to dlouhá a drahá cesta.

Multilevelmarketing

Zruší se tradiční mezičlánky ( sklady,dopravci, maloobchod atd.) a část ušetřených peněz dostane přímo prodejce, který zastupuje práci klasických zprostředkovatelů. Navíc dostane prodejce další část ušetřených peněz za práci lidí, které získal do svojí struktury. Zbytek ušetřených peněz se použije na vývoj výrobku, případně na snížení konečné ceny výrobku.

Dá se tedy říci, že MLM je systém, který zamezuje plýtvání. Ušetřené peníze se rozdělí mezi zákazníky, prodejce a organizátory.

 

Základní pravidlo

Chcete-li něčeho dosáhnout, musíte se naučit přijímat jistou míru rizika. Aby bylo jasno, nenabízí se žádný lehký či zaručený způsob jak zbohatnout. Na druhou stranu to není ani příliš těžké – nejhorší je překonat psychickou bariéru a strach z nejistoty. Začněte v malém a sbírejte zkušenosti. Je zbytečné mít chronický strach z neúspěchu, protože ten je součástí učení se. Všem přeji mnoho trpělivosti a úspěchů při budování svého obchodu.

 

 

Moje doporučení


Už jste ráno posnídali jeden z našich gelů. Hlavní složkou všech druhů gelu je Aloe Vera, která je bohatým přírodním doplňkem zdravé výživy. Pijte alespoň tři dávky denně aby jste napomohli trávení a vstřebávání živin, přidali do Vaší stravy vitamíny, minerály a aminokyseliny a především podpořili zdravý životní styl a správné fungování organizmu.